O nas    Działamy na rynku nieruchomości od 2007 roku zajmując się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami w Krakowie i okolicach. Od niedawna zjednoczyliśmy siły pod nazwą aBroker.pl, w której rozszerzamy  skalę działania o  zarządzanie najmem mieszkaniami i domami w Krakowie.


Nasze doświadczenie i podejmowane działania przekładają się na kilkaset transakcji. Współpracujemy  z wiodącymi firmami zarówno na rynku krakowskim jak i ogólnopolskim, poszukując na zlecenie  mieszkań, działek, lokali biurowych czy domów do zamieszkania. Od lat jesteśmy w grupie MLS, którą tworzy wielu agentów nieruchomości, pracujących na wyłącznościach. MLS zrzesza ponad 500 biur, a to ponad  3500 agentów nieruchomości. Na bieżąco bierzemy udział  w spotkaniach branżowych: Krakowskie śniadania pośredników, Stowarzyszenie Mieszkanicznik, występujemy w roli ekspertów  oraz piszemy artykuły do pism branżowych.

Zlecając nam usługę możesz mieć pewność, że kierujemy się przede wszystkim Twoim interesem. Planujemy swoje działania w taki sposób, żebyś odniósł maksymalną korzyść i czuł się bezpiecznie. Mamy za sobą kilkaset transakcji zakupu, sprzedaży czy wynajmu lokali, mieszkań i domów w całym Krakowie. Współpracowaliśmy z wiodącymi firmami zarówno na rynku krakowskim jak i ogólnopolskim, poszukując mieszkań, lokali biurowych czy domów do zamieszkania. Najistotniejsza jest dla nas bezpieczna i wiarygodnie przeprowadzona transakcja z korzyścią dla obu stron.