Maciej Korzeniowski

                                                                                                    

Jestem absolwentem studiów Ekonomii i Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, o specjalności Gospodarka Nieruchomościami. Już podczas studiów rozpocząłem współpracę z jedym z głównych biur nieruchomości w Krakowie. Zajmowałem się m.in. komercjalizacją biurowców w Krakowie, które z powodzeniem wynająłem na długoletnie kontrakty. Stawiam na stałą i długoterminową współpracę dlatego wielu klientów wraca do mnie z nowymi zleceniami.

Od 2013 roku rozpocząłem działalność pod własną marką biuraimieszkania.pl zajmując się głównie wynajmem powierzchni komercyjnych oraz wynajmem i sprzedażą mieszkań. Posiadam doświadczenie w obsłudze klienta od małych przedsiębiorców, po duże korporacje. Mam za sobą komercjalizacje budynków biurowych, wynajem lokali handlowych, biur, magazynów i mieszkań w całym Krakowie. Od 2019 roku poszerzyłem swoją działalność o usługę zarządzania najmem mieszkań i domów.

Od listopada 2022 roku tworzymy zespół aBroker.pl budując razem markę specjalizującą się w sprzedaży i wynajmie mieszkań i domów, wynajmie i najmie lokali biurowych oraz usłudze zarządzania najmem.

Posiadam duże doświadczenie

Dużo transakcji realizujemy w dzielnicach Krakowa Stare Miasto, Kazimierz, Stare Podgórze, Zwierzyniec, Grzegórzki, Dąbie, Kurdwanów, Wola Duchacka, Piaski Wielkie, Płaszów, Kozłówek, Prokocim, Nowa Huta, Mistrzejowice, Ruczaj, Azory, Bronowice, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony.

Rozpoczynając współpracę ze mną możesz mieć pewność, że zyskasz zaufanego partnera, który wyjaśni, doradzi i wesprze na każdym etapie inwestycyjnym.

Prywatnie jestem szczęśliwym tatą i mężem. Entuzjastą podróży, pieszych wędrówek po Tatrach i .. motocykli.


Zapraszam, postaram się pomóc.

Kontakt: +48 510 059 177