Wynajem nieruchomości

Korzystanie z naszych usług niesie ze sobą wiele korzyści – zarówno z punktu widzenia właścicieli mieszkań, jak i najemców. Trzeba jednak pamiętać o tym, że współpraca z nami to również pewne zobowiązania.  


Podstawowym zadaniem pośrednika  jest pomoc w wynajęciu lokalu.  Z usług korzystają  zarówno właściciele mieszkań, lokali usługowych, całych obiektów, jak i najemcy, którzy szukają konkretnego lokalu. Jak zatem wygląda współpraca?


Zdecydowanie częściej na współpracę z nami decydują się właściciele, a kierują się następującymi korzyściami m.in.:


Oszczędność czasu – bierzemy na siebie większość formalności: przygotowanie i zamieszczenie ogłoszeń, kontakt z najemcami, a także dopięcie niezbędnych procedur (np. przygotowanie i podpisanie umowy);


Bezpieczeństwo –  gwarantujemy bezpieczne przeprowadzenie całej transakcji, a w razie konieczności będziemy również w stanie zapewnić pomoc prawną;


Decydując się na współpracę właściciel zyskuje zatem przede wszystkim święty spokój. Może to mieć spore znaczenie zwłaszcza dla posiadacza kilku mieszkań, których obsługa będzie nierzadko nastręczać niemałych trudności, nie tylko logistycznych. W takim wypadku wzięcie na swoje barki dodatkowych kosztów związanych z naszymi usługami, może być niewielkim kosztem w porównaniu do czasu, jaki zaoszczędzimy na obsłudze formalności związanych z wynajmem.

Dużo transakcji realizujemy w dzielnicach Krakowa Stare Miasto, Kazimierz, Stare Podgórze, Zwierzyniec, Grzegórzki, Dąbie, Kurdwanów, Wola Duchacka, Piaski Wielkie, Płaszów, Kozłówek, Prokocim, Nowa Huta, Mistrzejowice, Ruczaj, Azory, Bronowice, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony.


 Zyskuje też najemca bo ma komfort, bezpieczeństwo oraz pewność, że otrzymał ofertę zgodą z jego potrzebami.