Nieruchomości Kraków i okolice – najnowsze oferty

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, jasną kuchnią bezpośrednio przy szkole.

Kraków, Wzgórza Krzesławickie

Mieszkanie 40,73m2, Kraków os. Na Stoku, Nowa Huta. Cena: 480 000 (11 785 za metr2) Usytuowane na 3 piętrze trzypiętrowego bloku, bez windy.   Składa się z: - pokój 8,68m2, - pok...

  • Powierzchnia: 40,73 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: 3/3
  • Cena za m2: 11 784,93 PLN
Cena

480 000 PLN

Biuro kl. A | Elastyczna umowa | Parking |Podgórze

Kraków, Podgórze

Prezentujemy do wynajęcia nowoczesne i gotowe do pracy biuro klasy A położone w południowej części Krakowa w biurowcu Tischnera Office przy skrzyżowaniu ulic Wadowicka / Tischnera....

  • Powierzchnia: 199 m2
  • Czynsz za m2: 50,25 PLN
Czynsz

10 000 PLN

61 m2 - 3 osobne pokoje | balkon | duża piwnica | Kurdwanów

Kraków, Podgórze Duchackie

3 pokoje | balkon | duża piwnica | Kurdwanów Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60,68 m², położone na III piętrze w bloku z 1995 roku na krakowskim Kurdwan...

  • Powierzchnia: 60,68 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • )
  • Piętro: 3/4
  • Cena za m2: 12 508,24 PLN
Cena

759 000 PLN

Magazyna na krótki termin OD ZARAZ Niepołomice

Niepołomice, wielicki
Niepołomice, wielicki, Lokal na wynajem Na wyłączność

Do wynajęcia NOWA, funkcjonalna hala + biuro + antresola – 165 m² gotowe do wprowadzenia! Świetna lokalizacja dla sklepu internetowego, serwisu, firmy usługowej z magazynem, hurto...

  • Powierzchnia: 130 m2
  • Czynsz za m2: 19,23 PLN
Czynsz

2 500 PLN

Loftowe biuro 60 m² | Zabłocie | balkon | parking

Kraków, Podgórze

Najważniejsze atuty:autentyczny loft – industrialny klimat, nie stylizacja2 funkcjonalne pomieszczenia (38 m² + 14 m²)balkon + winda w budynkuprestiżowa lokalizacja – Zabłociemożli...

  • Powierzchnia: 60 m2
  • Czynsz za m2: 75 PLN
Czynsz

4 500 PLN

Studio z ogródkiem, parkingiem, piwnicą| Prandoty

Kraków, Stare Miasto

TYLKO U NAS Poszukujesz mieszkania, z którego w kilka minut dojdziesz do Dworca Głównego? (sprawdzone - 17 min.) Zwracasz uwagę na funkcjonalność i jakość wykończenia? Pracuje...

  • Powierzchnia: 32 m2
  • Liczba pokoi: 1
  • )
  • Piętro: parter/7
  • Czynsz za m2: 81,25 PLN
Czynsz

2 600 PLN

Zajmujemy się pośrednictwem i doradztwem w sprzedaży i nabyciu nieruchomości.

Specjalizujemy się w nieruchomościach położonych w Krakowie. Obszar działania to: Stare Miasto, Grzegórzki, Krowodrza, Bronowice, Dębniki, Stare Dębniki, Łagiewniki- Borek Fałęcki, Kurdwanów - tutaj zapraszamy do naszego biura ☺️☕, Wola Duchacka, Piaski, Bieżanów, Stare Podgórze, Podgórze, Wola Duchacka, Podgórze Duchackie, Ruczaj, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Nowa Huta, Czyżyny, Mistrzejowice oraz Bieńczyce.

Zapraszamy także osoby poszukujące lub mające swoje nieruchomości w najbliższej okolicy Krakowa - Niepołomice, Wola Batorska, Wieliczka, Kokotów.

Co zyskujesz dzięki współpracy:

    ✅Bezpieczeństwo i szybkość sprzedaży
    ✅Rozbudowana baza klientów poszukujących nieruchomości
    ✅ Profesjonalne zdjęcia i Home Staging
    ✅Sprawdzona zdolność kredytowa nabywcy
    ✅Rynkowa wartość nieruchomości
    ✅Różnorodne kanały sprzedażowe (m.in. portale, banery, ulotki, social media, współpraca z innymi pośrednikami)
    ✅ Pomoc przy załatwianiu formalności i dokumentów

Każdy klient i nieruchomość jest wyjątkowa, dlatego nasza strategia sprzedaży za każdym razem ustalana jest indywidualnie i jest dostosowywana do potrzeb klienta, konkretnej nieruchomości oraz realiów rynkowych.

Mieszkania - sprzedaż

Kraków, Wzgórza Krzesławickie

• Powierzchnia: 40,73 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • )
  • Piętro: 3/3
  • Cena za m2: 11 784,93 PLN
Cena

480 000 PLN

61 m2 - 3 osobne pokoje | balkon | duża piwnica | Kurdwanów

Kraków, Podgórze Duchackie

• Powierzchnia: 60,68 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • )
  • Piętro: 3/4
  • Cena za m2: 12 508,24 PLN
Cena

759 000 PLN

Na Zakolu Wisły |56 m2 | 3 pokoje TARAS GARAŻ

Kraków, Grzegórzki
Kraków, Grzegórzki, Mieszkanie na sprzedaż Na wyłączność

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone przy ul. Na Zakolu Wisły (Nowohucka, Saska) w rejonie Dąbia/Podgórza zaledwie 7 min. samochodem do ronda Grzegórzeckiego. W pobliżu znaj...

  • Powierzchnia: 56,30 m2
  • Liczba pokoi: 3
  • )
  • Piętro: 3/7
  • Cena za m2: 15 364,12 PLN
Cena

865 000 PLN

Lokale biurowe - wynajem

Biuro kl. A | Elastyczna umowa | Parking |Podgórze

Kraków, Podgórze

• Powierzchnia: 199 m2
  • Czynsz za m2: 50,25 PLN
Czynsz

10 000 PLN

Magazyna na krótki termin OD ZARAZ Niepołomice

Niepołomice, wielicki
Niepołomice, wielicki, Lokal na wynajem Na wyłączność

• Powierzchnia: 130 m2
  • Czynsz za m2: 19,23 PLN
Czynsz

2 500 PLN

Loftowe biuro 60 m² | Zabłocie | balkon | parking

Kraków, Podgórze

• Powierzchnia: 60 m2
  • Czynsz za m2: 75 PLN
Czynsz

4 500 PLN

Posiadamy doświadczenie m. in. w zakresie wycen nieruchomości mieszkaniowych, gruntów inwestycyjnych, nieruchomości komercyjnych (m.in. biurowych, handlowych, produkcyjno-magazynowych, inwestycji deweloperskich, hoteli oraz obiektów sportowych).

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, klienci korporacyjni jak i jednostki samorządu terytorialnego.

Po wycenę nieruchomości zazwyczaj zgłaszają się do nas klienci, gdy potrzebują:
• wyceny dla banku (np. w przypadku udzielenia kredytu na zakup nieruchomości),
• określenia wartości nieruchomości w celu ustalenia ceny sprzedaży,
• oszacowania wartości w sytuacji postępowania komorniczego,
• podzielenia majątku w przypadku rozwodu lub podziału/sprzedaży spółki,
• oszacowania wartości dla urzędu skarbowego (np. w postępowaniu o niewłaściwie naliczony podatek).